Ilona B., 2026.04.30
Nuoširdžiai dėkoju Jums už nuostabų Jūsų rankų dirbinį ❤️, kuris atkeliavo saugiai.
Daiva P., 2026.04.29
Nuoširdus ačiū. Man labai gražu, tikiuosi kad ir vaikams patiks šitas židinys. Linkiu daug sėkmės ❤️
Rasa L., 2025.09.01
Nuostabus darbas, tikrai vertas tokių pinigų. Koks didžiulis ir gražus, bet kol aš išpakavau… Tikiuosi patiks jaunavedžiams.
Karolina P., 2025.08.28
Išpakavau židinį, neiškentėjau. Nuostabus kūrinys. Labai dėkoju auksinių rankų meistrei ❤️
Asta J., 2025.08.27
Ačiū už nuostabų židinį, labai gražus darbas!!!
Irma K., 2025.08.22
Gavau Jūsų siuntą. Nuostabus kūrinys. Didelis Jums ačiū 🙂
Liudmila S., 2025.08.11
Šiandien pasiėmiau siuntą, kadangi savaitgalį – niekaip… Noriu padėkoti už NUOSTABŲ gaminį (širdelė) ir palinkėti Didžiausios sėkmės kūryboje.
Ina L., 2025.08.07
Vakar, kuomet parkeliavo šeimos židinys į namus, buvo jau vėlus vakaras – nesiryžau dalintis emocijomis. Bet ryte nubudau suvokdama, kokį stebuklą namuose turės vaikai… Nerealus grožis!!! Bandžiau įsivaizduot židinio nemačiusi… ir tikrai turiu gerą vaizduotę ir nesuvaldomą fantaziją 🙂 Nu bet, kad tooooooks grožis net ir mane pritrenkę!!! AČIŪ JUMS!!! ❤️
Žaneta M., 2025.08.06
Noriu labai jums padėkoti už šeimos židinį. Negaliu juo atsigrožėti 🙂 Dėkui, kad išpildėte norus. Telaimina jus ir jūsų darbus. ❤️
Sigita Č., 2025.07.02
Nuoširdžiausiai Dėkoju Jums už židinį. Gaminys tobulas. Kuo didžiausios sėkmės kūryboje ❤️
Silvija K., 2025.06.22
Ačiū ačiū labai už grožį, kurį kuriat 🙂 Turit Dievo dovanotą talentą ❤️
Raimonda B., 2025.06.05
Norėčiau širdingai padėkoti už Jūsų kuriamą tokį grožį. Darbe net parodžiau ir pasidžiaugiau. Ačiū Jums labai. Supakavimas ir atsakingumas 100%. Džiaugsimės dovanodami tokį Jūsų sukurtą grožį.
Jurgita Š., 2025.05.29
Paukšteliai atkeliavo sveiki gyvi. Ačiū keramikei Eglei už tokį nuostabų darbą, o Jums už šiltą ir konstruktyvų bendravimą 🙂
Marta S., 2025.05.26
Šiandien tik išpakavau. Na labai gražios vazos!!! Mano akimis jos T O B U L O S!!! Kaip gerai supakavot ir smagu, kad vizitines įdėjote, kad matytųsi, jog tikrai rankų darbo!!
Rugilė Č., 2025.5.24
Atsiėmėme židinį. Nu žinokit, Wow!!! Taip gražu, ką Jūs darote! Labai dėkojame! Didžiausios sėkmės Jums darbuose!
Ieva B., 2025.05.23
Pasiėmiau siuntinį. Ačiūūūū už nuostabų grožį. Kūrinys pranoko lūkesčius. O jau supakavimo kruopštumas. Sėkmės Jūsų darbuose.
Vilma J., 2024.12.15
Dar kartą noriu padėkoti už Jūsų kūrybiškumą ir talentą ir galimybę Jūsų nuostabiais kūriniais džiaugtis kasdien. Jūsų kurta vaza nuostabi, ji ypatinga. Ačiū!
Tikrai, pats gražiausias ir širdingiausias mano turimas kūrinys. Sudėjau pernykštę savo kompoziciją, bet tikrai ši vaza įkvepia kūrybai ir neužilgo sukomponuosiu kai ką naujo.
Edmantė U., 2024.12.10
Labas rytas. Pinigėlius pervedžiau. Jau atsiėmiau siuntą. Beprotiškai gražus darbas!!! Ačiū už greitą atsiuntimą!
Karolina A., 2024.12.06
Atsiėmiau siuntą. Aš tiesiog be žodžių – nuostabus kūrinys. Viršijo visus mano lūkesčius… ir labai nustebino dovana. Labai dėkinga Jums :)))
Virginija B., 2024.08.27
Dar kartą dėkojame. Labai gražus židinukas sėkmingai atvyko į Kauną ir po kelių savaičių – po didžiosios šventės vėl bus taip puikiai supakuotas ir keliaus į Šveicariją.
Sėkmės darbuose, įkvėpimo kūryboje… Gražaus, ramaus vakaro.
Daiva D., 2024.08.21
Ačiū už šitą nuostabų grožį. Esu labai laiminga. Sveikatos Jūsų rankoms.
Modesta D., 2024.08.19
Noriu tarti Jums nuoširdų AČIŪ. 🤗♥️. Jūsų tobulas ir išskirtinis kūrinys – šeimos židinys – jau jaunos šeimos rankose. Gražios dienos Jums ir sėkmės Kūryboje.
Brigita B., 2024.07.06
Nuostabus dirbinys vaza, atrado gerą vietą Šveicarijoje. O įpakavote kaip puikiai! Labai rekomenduoju 🙂
Beatričė J., 2024.03.15
Vis primišdavau jums parašyti dėl pagamintos dėžutės. Atkeliavo saugiai, viskas puiku. Labai gražus ir talpus indas, ačiū, kad įgyvendinot mano svajonę!🌹🌹🌹
Vyginta S., 2024.02.13
Labai norime padėkoti už nuostabų šeimos židinį. Labai gražus, pranoko visus lūkesčius! Židinys bus ne tik labai gražus simbolis šventėje, bet ir puošmena namuose. Rekomenduojame😍
Sandra K., 2022.09.26
Labai labai norėčiau jums padėkoti už be proto gražu židinį!! Pranokot mūsu visus lūkesčius! Jūs esate auksarankė! Negaliu sulaukti, kada papuošim savo namus šituo meno kūriniu!! Ačiū dar karta, sėkmės jums didžiausios kūryboje, džiuginkit taip ir toliau kitu širdis tokiais nuostabiais darbais!!! 🌹♥️
Daina T., 2022.07.19
Kai užsakiau šeimos židinį ir dėžutę su koralo motyvu pažiūrėjusi tik nuotraukas telefone, jau žinojau, kad bus labai gražu, bet kai po laukimo išpakavau gautą, labai saugiai supakuotą siuntinį, likau be žado 😍😍😍
Tai tikrai labai išjausti, kokybiški ir neapsakomo grožio keramikės darbai ❤️ Esu labai Jums dėkinga 🤗❤️ Tikrai grįšiu dar 🌹🌹🌹
Skaistė K., 2022.06.15
Eglės Klimienės vienetiniai, išskirtiniai ir nesikartojantys darbai!
Mes labai džiaugiamės jūsų darbais, Ačiū Eglutei❤️
Linkime pačios didžiausios sėkmės ateityje!!!❤️
Gabija G., 2022.03.05
Dėkojame už malonų bendravimą bei labai gražų šeimos židinį.
Rekomenduojame 💯😊
Vitalija G., 2021.03.28
Labai dėkojame ❤️ esame patenkinti išskirtiniu rankų darbo kūriniu – šeimos židiniu. Malonus, išsamus bendravimas ir patarimai.
Rekomenduojame100%
Vaida S., 2021.01.06
Be galo gražus židinys. Ačiū Jums labai. 😊
Sandra C., 2021.01.05
Kokio gražumo ir jaukumo namų židiniai. Mūsų Sakura II kažkas neapsakyto. ❤❤ Kai tik išpakavome, likome be žado: kruopštus dirbinys, labai subtilus, o kas svarbiausia kokio malonaus žmogaus jis sukurtas. 😍😍 Esu įsitikinusi, šis šeimos židinys tikrai padės mums dar labiau puoselėti šeimos vertybes, kurti jaukią namų aplinką,o kas svarbiausia šalia jo mes kursime šeimos planus, taikysimės, bučiuosimės ir svajosime. Ačiū, Egle, už Jūsų šilumą, kūrybą ir aptarnavimo aukštą kultūrą. Sėkmės! 🥰❤
Gabija L., 2020.10.04
Be galo norime padėkoti už nuostabiai gražų šeimos židinį. Dėl jo sulaukėme daug pagyrų iš svečių šventėje. Ačiū! 🥰
Sandra B., 2020.08.04
Didelis ačiū, kad padėjote paskutinę minutę! Viskas greitai ir sklandžiai. Darbai be galo gražūs 💕Esam labai patenkinti ir tikrai rekomenduojame! 😊
Dovilė L., 2020.06.30
Ačiū (dar kartą) už nuostabią vazą – saldaininę – namų puošmeną! Užsakymas buvo padarytas sutartu laiku, kartu aptarti ir išpildyti sprendimai. Autorė nuoširdžiai įsiklauso į norus, bei pataria ir taip, kaip būtų geriau, kas man yra labai svarbu. Nes geriausia žino, kaip įsivaizduojamas užsakymas atrodys, darbo autorė iš jau turimos nemažos patirties. Beja, esu mačiusi ir kitų šios autorės dirbinių-visi originalūs ir nepriekaištingai padaryti! Tikrai REKOMENDUOJU!!!
Vykintė B., 2020.05.20
Labai maloni moteris, myli, ką daro ir tai atsispindi jos šedevruose. Rekomenduoju! ❤️
Simona Š., 2020.04.28
Nuostabūs darbai!!! Įdėta be galo daug meilės į juos 🖤
Laura B., 2020.04.02
Nuostabūs kūriniai, kurie ne tik papuoš namus, bet yra labai praktiški, kokybiški, džiuginantys kasdien. ❤️🤗🙏 Eglė – nuostabi menininkė. Į kiekvieną sukurtą kurinį įdeda dalelę savo širdies, kiekvienas kūrinys turi savo istoriją. Ačiū didžiulis už be galo šiltą bendravimą ir Tavo kuriamą grožį!!!!
Nijolė N., 2019.12.08
Ačiū už nuostabų kurinį. Su tokia didele meile padarytą židinį, nepaprastai malonus žmogus. Nepaprastai Karališkas Gėlės žiedas. Darbai kalba už ją. Sėkmės darbuose. 💕💖
Lina L., 2019.09.23
Vasaros žingsniai, šilumos dvelksmas.
Jaukus ir ramus ugnies šnabždėjimas.
Pačiomis jautriausiomis sielomis.
Kai du tampa vieniu.
Kai suartėjame arčiau, nė mūsų oda.
Kai saulėlydžio spinduliai užgęsta,
prakalbsta šeimos židinyje įkurta liepsna.
Karališkai išdidi,
maloni ir jungianti.
Kiekviename koralo centimetre, kūrybiškos, meniškos ir nuoširdžios kūrėjos šiluma.
Ačiū Jums.
Gerb. Egle Klimiene,
už nepaprastai grąžų, kūrinį. 🥰
Ingrida S., 2019.09.11
Ačiū labai už tobulą šeimos židinį. buvo malonu su jumis bendrauti ir užsisakyti iš jūsų, viskas atlikta labai greitai! sėkmės kūryboje ❤🌹😊
Sigita K., 2019.07.27
Ačiū Jums, už malonų bendravimą.. Ir kas be ko už nuostabiai išpildytus mūsų norus ir vizijas! Darbas nepriekaištingai gražus😊 Likome sužavėti! Sėkmės kūryboje ❤️
Rimantė D., 2019.07.10
Nepaprasto grožio meno kūriniai!
Evelina V., 2019.06.04
Darbai tikrai NUOSTABUS !!! AČIŪ jums už puikius karoliukus !!!❤😍😍😍


