Keramikė

Keramikė su autoriniu darbu

Esu Eglė Klimienėkeramikė, kurią įkvepia daugybė mažų ir didelių dalykų – ir laukinė gamta, ir namų jaukumas ir kasdienės spontaniškai kylančios emocijos.

Savo kūryboje, kaip keramikė, derinu vaizduotės polėkį ir funkcionalumą – tikiu, kad tai įmanoma, ir kad gražūs, akį džiuginantys bei sielą sušildantys keramikos dirbiniai taip pat gali būti naudingi bei praktiškai pritaikomi. Mano mylima keramikos studija, tuo pačiu yra ir galerija, o joje gimsta patys įvairiausi keramikos kūriniai – proginė keramika, interjero dekoracijos, išskirtinės dovanos, įvairūs keramikiniai indai ir dar daugiau.

Visi mano keramikos darbai užsakomi iš anksto, kiekvieną jų aptariu su klientu ir drauge ieškome geriausio sprendimo – tokio, kuriame derėtų mano vizija, kliento pageidavimai ir mūsų įsivaizdavimas, kaip turėtų atrodyti ir kokias emocijas žadinti jau užbaigtas kūrinys.

Man svarbu, kad mano keramikos kūriniai alsuotų jaukumu, šiluma, žadintų teigiamus jausmus ir būtų ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir rastų savo vietą namų interjere bei ilgai tarnautų šeimininkams.

Kūryba – tai nuotykių kupina kelionė. Leiskimės į kelią drauge!